4,7

Рим: вогні вічного міста (авіа)

КРАЇНА: Італія
-10%
Виїзд
Тривалість 4 дні
Місто відправлення Львів
Країна Італія
Транспорт Літак
Маршрут Львів - Рим- Львів

ВХОДИТЬ В ТУР

 • Ціна від 8400 грн/особа

 • Переліт Львів-Рим-Львів + ручна поклажа 8 кг;
 • Індивідуальний трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
 • Проживання 3 ночі у готелі;
 • Харчування BB;
 • Страховий поліс;

НЕ ВХОДИТЬ В ТУР

 • Особисті витрати;

ДОКУМЕНТИ

 • Паспорт для виїзду за кордон: біометричний або небіометричний з дійсною візою, з терміном дії більше, ніж 6 місяців;
 • Сертифікат про завершення повного курсу вакцинації одною із затверджених Європейським агентством з лікарських засобів вакциною (Pfizer, Johnson and Johnson, Moderna, AstraZeneca). З моменту останньої дози повинно пройти 14 днів.
 • Довідка (сертифікат) про негативний результат молекулярного або антигенного тестування на Covid-19, який має бути зроблений, не більше ніж за 72 години до приїзду;

 

День 1

Виліт зі Львова.

Індивідуальний трансфер  аеропорт – готель – аеропорт (машина комфорт класу);

Поселення в готель.

 

Рим — столиця Італії, адміністративний центр області Лаціо. Найбільше місто Італії та одне з найбільших в Європі. Населення понад 2,76 млн осіб.

Він розташований в центральній частині Апеннінського півострова на річці Тибр, поблизу узбережжя Тірренського моря.

Це одне з найстаріших міст світу, тому його часто називають «вічним містом». Також Рим називають «містом на семи пагорбах».

День 2


Сніданок.

Рекомендуємо: оглядову екскурсію(140є)

Під час оглядової екскурсії містом ви побачите:
Колізей- руїни одного з найбільших стадіонів початку ери і найбільша пам’ятка архітектури Стародавнього Риму.  Амфітеатр Флавієв, як ще називають Колізей, оздоблений травертиновим мармуром, вражає своїми масштабами. На околицях Колізею побачимо також руїни Великої школи гладіаторів, Базиліку Святого Климента, Тріумфальну Арку Костянтина. Також за кілька хвилин можна дійти до Римського Форуму — стародавньої площі із рештками античних будівель. Ще ми побачимо Пантеон Богів, який побудований на початку ери, оспівує велич та міць Римської Імперії.
Далі прогуляємось до палацу знатного італійського роду Колона — один із наймасштабніших творів стародавньої палацової архітектури. Почав будуватися ще в Середньовіччі, і його будівництво тривало протягом 5 століть. Внутрішні інтер’єри палаццо Коронна вражають багатством та розкішшю оздоблення. Палац включає галерею, де протягом століть сім’єю Коронна збиралися шедеври та раритети художнього мистецтва.
І звичайно загадаємо бажання біля фонтану Треві, впізнати який можна на обкладинках альбомів, зошитів, календарів та аплікацій. Величний фонтан з алегоричними морськими статуями, шириною майже 50 метрів, виглядає ще масштабніше через сусідство з фасадом вишуканого палацо Полі. З фонтаном Треві пов’язано багато повір’їв: щоб повернутися до Риму знову – треба кинути у води фонтану одну монету. Тим, хто хоче зустріти своє кохання, доведеться «розщедритися» на дві. А якщо ви мрієте про весілля, то допоможуть у цьому випадку лише три монети.

А після обіду відправитись на екскурсію в Трастевері – (100 є).
Трастевері знаходиться по інший бік Тибра. Колись тут було окреме поселення, яке згодом увійшло до складу Риму. У цьому кварталі Риму, серед старовинних будинків, чагарників плюща, стародавніх храмів та повсякденного життя простих римлян, можна відчути дух справжньої Італії. Саме тут можна побачити: віллу Фарнезіна, у якій стельові розписи зроблені Рафаелем; чудовий ботанічний сад на території старовинного маєтку; храм Санта-Марія-ін-Трастевере, який є одним із найдавніших у Римі; а також піднятися на гору Джаніколо, щоб побачити з висоти чудову панораму Риму. .

День 3


Сніданок.

Рекомендуємо: екскурсію у Ватикан (130є).

Ватикан – найменша, але найбільш відвідувана туристами держава Європи. Трохи більше 40 гектарів займає найвідоміша «держава в державі». Ватикан є містом–музеєм, де кожна будівля має свою історію. Від території Італії держава відділена оборонним муром 16 століття.
Саме тут знаходиться Площа Святого Петра – найбільша площа Риму довжиною 340 метрів та шириною 240 метрів. Під собором Святого Петра знаходиться стародавній Некрополь із старовинними фресками, а також гробниця Петра. Крім цього побачимо Єгипетський обеліск – колона висотою 35 метрів знаходиться в самому центрі площі. Плавно перемістимось до базиліки Святого Петра – найбільший християнський храм в Європі. Собор довжиною 211 метрів вміщає близько 60000 людей. За бажанням можна піднятись також на верх на Собор, щоб побачити “ключ Петра”- вид на центральну площу(вх. квиток 8 є). Побачимо Сікстинську капелу – особисту резиденцію Папи Римського, в якій в теперішній час обирають нових правителів. Над розписом храму працював Мікеланджело, за екскізами якого і пошита форма швейцарської гвардії. Є лише 110 гвардійців, які є присутні на усіх церемоніях та прийомах за участю Папи, а у будні дні вони слідкують за порядком на Площі Св. Петра. А також погуляємо Ватиканськими садами – площа, на якій можна подивитися на Ефіопський коледж, Палац Сан-Карло, ватиканський вокзал, палац ватиканського уряду та віллу Пія П’ятого. Ватикан – це живий куточок легенди, до якої можна доторкнутись руками.

День 4


Сніданок.

Трансфер з готелю в аеропорт ( за 4 години до вильоту);

Виліт до Львова.

Наразі, карту не додано.

0,0
Загальна оцінка готелю, на основі 2 відгуку (-ів)
Написати відгук
Місцерозташування
  5.0
  Сервіс
   3.0
   Номери
    5.0
    Харчування
     4.0
     Пляж
      5.0
      Анімація
       4.0
       Для дітей
        5.0
        Ціна/Якість
         2.0