4,7

Памуккале - 8 диво світу (авіа)

КРАЇНА: Туреччина
-10%
Виїзд
Тривалість 4 дні
Місто відправлення Львів
Країна Туреччина
Транспорт Літак
Маршрут Львів - Памуккале- Львів

ВХОДИТЬ В ТУР

 • Переліт Львів-Денізлі-Львів;
 • Багаж 8 кг;
 • Індивідуальний трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
 • Проживання 3 ночі у готелі;
 • Харчування BB;
 • Страховий поліс;

НЕ ВХОДИТЬ В ТУР

 • Особисті витрати;
 • Вхідні квитки;

ДОКУМЕНТИ

 

День 1

Виліт зі Львова.

Індивідуальний трансфер  аеропорт – готель – аеропорт (машина комфорт класу);

Поселення в готель.

У перекладі на українську назва Памуккале означає “Бавовняна фортеця”. Таку назву джерела отримали за свій білосніжний відтінок. Пояснюється це незвичайне явище просто: гаряча вода, тисячоліттями що випливає з джерела, трансформувала оточуючий її гірський ланцюг в терасу, а насиченість води вапняком надала кам’яним породам білого кольору. Тепер ці гарячі води перетікають з одних кам’яних берегів в інші. Все це формує в тому місці неповторну унікальну скелясту композицію. Сліпучо білі тераси виникли як результат накопичення солей та кальцію. Ці місця були курортними з античних часів. Вода в Памуккале, насичена кальцієм є джерелом лікувальних властивостей. Легенди говорять, що в місцевостях Паммукале знаходиться вхід в царство Аїда.

День 2

Сніданок.

Рекомендуємо відвідати термальні джерела та руїни Священного міста Ієраполіс (15є).

Памуккале визнано унікальним природним явищем. Воно утворилося в результаті складних геологічних процесів. Спершу на території Малої Азії пройшла хвиля землетрусів і геологічних зрушень. Ці коливання привели до тріщин у верхній частині земної кори. Крізь які утворився вільний доступ підземних вод, багатих кальцієм. Рясний вихід солей утворився через пористі вапняні породи невеликих гір. Спускаючись по схилах гори вниз, кальцієві відкладення пошарово відкладали ці дивовижні каскади травертинів. Головне достоїнство місцевих вод – їх лікувальні і омолоджуючі властивості. Лікування являє собою прийом гарячих термальних і грязьових ванн. На сьогоднішній день водойми містять 17 активних гідротермальних джерел. Глибина кожного з них не перевищує одного метра. Вода змінює відтінок залежно від пори року – від прозорого до насичено-бірюзового кольору.
Крім джерел тут знаходяться розкопки стародавнього міста Іераполіс, який був важливим поселенням в давньогрецькі і римські часи. Вважається, що засновником поселення став цар Пергама Євмен II. Місто було засноване в 190 році до нашої ери і називався «священне місто». Протягом багатьох років використовувався то римлянами, то візантійцями. В наслідок чого, Іераполіс має характеристики обох імперійВи зможете побачити головну пам’ятку «Священного міста» – римський амфітеатр, а також руїни храму Аполлона.

 

День 3

Рекомендуємо політ на повітряній кулі (120є).
Кулі літають не лише в Каппадокії, а й над термальними джерелами. У вас буде можливість зустріти світанок над цим дививижним місцем. Включено також трансфер з готелю і назад після польоту.

Сніданок.

Рекомендуємо відвідати басейн Клеопатри (10є).

Він утворився в результаті землетрусу на дно якого впала колонада храму Апполона. Згідно з легендою, тут купалася єгипетська цариця Клеопатра. Ця термальна вода сповнена мінералів і корисних речовин. Температура мінеральної води в басейні аналогічна людського тіла 35-36 градусів і не ускладнює дихання. Гарячі вуглецеві джерела виходять на поверхню за рахунок чого утворюються мільйони дрібних бульбашок. Багато хто порівнює це з купанням у шампанському. 

 

День 4

Сніданок.

Трансфер з готелю в аеропорт ( за 4 години до вильоту);

Виліт до Львова.

Наразі, карту не додано.

0,0
Загальна оцінка готелю, на основі 2 відгуку (-ів)
Написати відгук
Місцерозташування
  5.0
  Сервіс
   3.0
   Номери
    5.0
    Харчування
     4.0
     Пляж
      5.0
      Анімація
       4.0
       Для дітей
        5.0
        Ціна/Якість
         2.0