4,7

МАГІЯ СХОДУ: СТАМБУЛ + МОРЕ У БОЛГАРІЇ

КРАЇНА: Болгарія, Туреччина
-10%
Виїзд
Тривалість 10 днів
Місто відправлення Львів
Країна Болгарія, Туреччина
Транспорт Автобус
Маршрут Львів-Румунія-Болгарія-Стамбул-Львів

ВХОДИТЬ В ТУР

 • Проживання в готелі;
 • Сніданки - шведський стіл;
 • Проїзд автобусом Україна-Туреччина-Україна;
 • Оглядова екскурсія у Стамбулі;
 • Страхування;
 • Супровід керівника групи.

НЕ ВХОДИТЬ В ТУР

 • Додаткові екскурсії.
 • Особисті витрати.
 • Обов'язковий депозит на екскурсійну програму 20 EUR;
 
*ВИЇЗДИ МОЖЛИВІ ТАКОЖ В ІНШІ ДАТИ,ЗГІДНО ЗАПИТУ.

День 1

Виїзд з України.

Години і місце посадки наведено в таблиці.

 

 

Години відправлення

Місто посадки

10:00

Львів – паркінг ТРЦ  “Вікторія Гарденс”, вул. Кульпарківська, 226а.

11:00

Стрий – АЗС “ОККО”, вул. Болехівська, 49 (на кільці)

11:50

Долина – АЗС “WOG”, вул. Хмельницького, 25в.

12:20

Калуш – АЗС “ОККО”, вул. Івано-Франківська, 140.

13:00

Івано-Франківськ  – АЗС  “Stels”, вул. Мазепи, 176  (біля “Сільпо”).

13:30

Коломия – об’їзна міста, біля кафе “Зруб”.

14:10

Заболотів – супермаркет “АТБ”,  пл. С.Бандери, 2А.

15:00

Чернівці – залізничний вокзал, вул. Гагаріна, 38.

 

Перетин україно-румунського кордону, транзитний переїзд по території Румунії.

 

Перетин румуно-болгарського кордону, транзитний переїзд по території Румунії, перетин болгаро-турецького кордону.

*Можлива посадка у вашому місті, якщо воно знаходиться по маршруту.

 
– Виїзди з Ужгорода, Мукачево – доплата 15 євро/особа.
– Виїзди з Луцька, Рівного, Тернополя – доплата 10 євро/особа.
 
День 2
 
Приїзд до Болгарії.
Поселення в готель.
 
Країна є однією з найстаріших у Європі. За дослідженнями, виникла в 681 році, а назва  «Болгарія» з’явилося наприкінці VII століття. Саме тоді сюди прибули перші поселенці у вигляді болгар кочівників. Держава жодного разу не змінювала свою назву. На території країни знаходиться гора Мусала – найвища точка Балканського півострова з висотою 2925м. 
 

Вільний час. 

Відпочинок на морі.

 

День 3
 
Сніданок.
 
Пропонуємо екскурсію: «У Несебрі завжди прекрасно» (12є).

Несебр – перлина Болгарії: шедевр архітектури, що зберігся до наших часів. Місто є одиним з найдавніших у Європі. Його історія обчислюється як мінімум трьома тисячоліттями: щорічно археологи відкривають все нові сліди древніх культур і цивілізацій, які жили на півострові. Несебр включений в список світової культурної спадщини: в 1956 році він був оголошений містом-музеєм, а з 1983 року Несебр знаходиться під егідою ЮНЕСКО.  Порт, морська набережна, античний амфітеатр, затишні і мальовничі куточки старовинних вуличок в оточенні архаїчних будинків, а також деяка ізольованість від материка – все це створює ідеальні умови для атмосферних прогулянок. Екскурсія включає огляд старого міста, який знаходиться на крихітному скелястому півострові і пов’язаний з материком вузьким перешийком. В середні віки тут було збудовано велику кількість храмів, за що Несебр називають “Місто 40 церков”, дивовижних будівель з дерев’яними еркерами, старих стін і вузьких мощених вулиць. Під час екскурсії Ви знайомитеся зі старовинною архітектурою будинків, християнських храмів VI – ХIV ст. і відчуєте дух стародавньої епохи, переплетеної з історією Греції, Риму, Візантії та Середньовічної Болгарії.


Поверення в готель.

Відпочинок на морі.

 

День 4

 

Сніданок.

 

Рекомендуємо: поїздку на мис Каліакра і відвідування палацу «Тихе гніздо» (25є).

Це замкова будівля, яка  належала королеві Марії, яка правила Румунією на початку 20 століття. Палац знаходиться на пагорбі, і з нього відкривається чудовий вид на море. У комплекс входить безліч цікавих об’єктів: колонади, льохи, каплиця, спальня королеви, кімнату для паління і багато іншого. Навколо замку розкинувся розкішний ботанічний парк з рідкісними видами рослин, затишними стежками і альтанками. Територія парку становить 65 кв. км. Тут налічується більше 3000 рідкісних і екзотичних рослин.
Після цієї краси ми відправимось на лавандові поля (лише для турів в червні-липні,коли припадає період цвітіння), щоб зробити декілька неймовірних кадрів. Починаючи з 2012 року Болгарія знаходиться на першому місці в світі по виробництву олії з лаванди – щороку 120 тонн (Франція, наприклад, виробляє 30 тисяч тонн).
Мис Каліакра є природним об’єктом, і  входить в список 100 найбільш значущих пам’яток Болгарії. А також згідно з однією з легенд близько 2300 років тому в тутешньої фортеці Тізіріс воєначальник Олександра Македонського Лісмімах ховав свої скарби. Багато пізніше, вже в епоху пізнього середньовіччя, на Каліакра існувало князівство Добруджа, столицею якого і була фортеця на неприступному мисі. Також саме тут у 1791 році  відбулася важлива морська битва. Тоді християнський флот переміг османську армаду. У нас буде час також спуститись і до печер, щоб мати можливість зблизька побачити дельфінів і бакланів – досить частих гостей цієї області. Після цього відправимось на пляж Болата, який  був визнаний одним з кращих місць для морського відпочинку в Європі, згідно з сайтом European Best Destinations. Він тихий, спокійний, вкладений серед високих скель і безлічі печер, рай, немов прихований від світу. Звідси проходить Віа Понтіка – один з основних шляхів міграції перелітних птахів, а у печерах Болата знайдені залишки давнього поселення та свідчення життя з 400 р. до н. е. , а також мальтійський хрест – свідоцтво про торгівлю Другого болгарського царства з Венецією та Генуєю. По дорозі додому зможемо заїхати на ферму мідій і пообідати найсвіжішими морепродуктами. Ферма існує з 1993 року на екологічно чистому узбережжі Чорного моря.

 

Поверення в готель.

Відпочинок на морі.

 

День 5

 

Сніданок.

 

Рекомендуємо екскурсію: «Знайомство з Варною» (18є).
Найперше ми відправимось у Варну – найбільше місто порт у Болгарїі. Перша назва міста Одессос і воно було побудоване еллінами в VI столітті до н.е.  Зараз же ж античне місто повністю знаходиться прямо під Варною, на глибині менше метра, і показується з-під землі щоразу, коли в місті поглиблюють фундамент під сучасну забудову. Пройдемось підземними тунелями, а гід нам повідає цікаві факти про життя у ті століття. Після цього будемо досліджувати наземну частину міста. Пройдемось по центральних вулицях, побачимо римські терми, які були побудовані в кінці II століття і використовувалися аж до кінця III століття і великий кафедральний храм, побудований в кінці 19 століття. Вам розкажуть про основні історичні віхи міста, де виявили одні з найдавніших поселень на березі Чорного моря. Після цього потрапимо у парк “Морська Градина”  величезний шматок узбережжя, що розтягнувся на 8 кілометрів уздовж берега моря, де висаджено екзотичні рослини, а також заховалось безліч ресторанчиків вздовж берега моря. Тут можна випити смачної кави та поласувати найсвіжішою баніцою. В продовженні екскурсії поїдемо до Фортеці Овеча, стратегічно важлива споруда з потужними кам’яними сходами і висячими мостами. Тут поговоримо про епоху 12-14 століть, візантійських набігах на Болгарське царство і значенні ландшафту, який не раз рятував від настання ворожих військ. Потім  відвідаємо  «кам’яний ліс»  – місце, де на 50 квадратних кілометрах прямо з землі «ростуть» дивовижні кам’яні стовпи химерних форм і обрисів. Загадковість природного явища породила десятки гіпотез, від наукових до найфантастичніших. По дорозі назад до готелю завітаємо у Евксиноград — палацово-парковий комплекс у французькому стилі, який був літньою резиденцією болгарської королівської сім’ї. В минулому тут розташовувався монастир. Сьогодні палац є літньою резиденцією президента Болгарії.

Вечірня програма: поїздка в Болгарське село (25є).
Для того, що відчути болгарську атмосферу запрошуємо вас на дійство з  народними танцями та вечерею у болгарському стилі. Безлімітні напої місцевого виробництва та жива музика – що ж може бути краще для закінчення дня.

 

Поверення в готель.

Відпочинок на морі.

 

День 6

 

Сніданок.

 

Рекомендуємо: екскурсію в Созополь (20є).
Місто було засноване в 6 столітті до н.е. грецькими колоністами на маленькому мальовничому скельному півострові, який омиває  Чорне море. Найперше ми відправимось оглядати Храм Св. Георгія,  де побачимо мармуровий вівтар, що залишився від стародавнього храму, побудованого на місці фракійського святилища в 330 році, а також напівпідземну церкву Богородиці. Побачимо фракійські фортеці, які знаходяться на горах Бакарлика, Атія, Малкото калі і Лободовото калі і споруджені з бутового каменю без розчину. 

Пропонуємо продовжити екскурсію на острів Святого Івана (40є).
Найбільший острів, що належить до території Болгарії і найдавніший відомий тим, що саме тут були знайдені мощі Святого Іоанна Хрестителя. У вартість також входить обід на березі.

По дорозі в готель також заглянемо в замок Равадиново.
Ідея зведення належить болгарину Георгі Тумпалову, свою мрію він втілює в життя вже понад 15 років, і будівництво ще не закінчене. Туристи вже зараз можуть зануритися в казкову атмосферу середньовіччя, майстерно відтворену автором. У замку 60 залів, підлоги кімнат виконані з дерева, стіни оброблені дорогоцінними металами. Вся атмосфера замку просякнута багатством і розкішшю. Це творіння часто порівнюють з творіннями Гауді.

Повернення в готель.

 

День 7

 

Сніданок.

Відпочинок на морі.

Вечірній переїзд в Стамбул.

Поселення в готель.

 

День 8

 

Сніданок.

 

Оглядова пішохідна екскурсія «Старе місто»
Захоплюючі історії та легенди з життя імператорів Візантії та Османського періоду, віднесуть вас  в минуле і зроблять вашу поїздку в Стамбул приємною і незабутньою.
Найперше ми відправимось в Собор Святої Софії – один із символів Стамбула. Собор був побудований ще в 324-337 роках при візантійському імператорі Костянтині.
Після цього відвідаємо мечеть Султана Ахмеда, яка була побудована в 1609 році, носить назву «Блакитна мечеть».
Сьогодні  мечеть у Стамбулі є найголовнішим храмом мегаполісу, що вміщує в себе до 10 тисяч прихожан. 
Крім цього  ми відвідаємо Мечеть Сулейманіє – крім власне мечеті включає цілий комплекс з лазень, кухонь, бібліотеки і обсерваторії. У дворі мечеті поховані сам султан, його дружина Роксолана і їхня дочка Міхрімах.
На завершення екскурсії відвідаємо Єгипетський базар, також відомий як Ринок прянощів. На його території знаходиться близько 80 магазинів.  На базарі можна купити бастурму (копчене в’ялене м’ясо), сири, варення, турецький лукум,  делікатеси з сухофруктів, пахощі в мініатюрних флаконах.

 

Вільний час для прогулянки містом. Можливість відвідати Гранд базар для шопінгу.

 

День 9

 

Сніданок.

 

Виселення з готелю.

Вільний час на шопінг.

Рекомендуємо відвідати екскурсію: «Столиця османів» (15є+ 20є вх. квитки).
Ми побачимо палац Топкапи,який був побудований ще в XIV столітті за наказом завойовника Стамбула султана Мехмеда II. На даний момент  палац Топкапи є одним з найвідоміших музеїв світу. Серед експонатів музею — парадна зброя і ювелірні вироби, коштовний посуд присланий чи придбаний в Китаї. Колекція китайської порцеляни в музеї Топкапи надзвичайно велика. Серед незвичних експонатів — мощі Святого Івана Хрестителя і діаманти.
Крім цього будемо спускатися в Цистерну Базиліку – грандіозне підземне спорудження з колонами, що впираються в склепінні стелі, в якому зберігали воду для безперебійної поставки в Великий палац і палац Топкапи. На дні цистерни і зараз дзюрчить вода, в якій плавають величезні коропи.

Пропонуємо продовжити екскурсію палацом Долмабахче (25є+15є вх.квиток) — резиденцією прем’єр-міністра Туреччини. Побудований в стилі бароко, і був резиденцією турецьких правителів аж до 1938 року. У нього дуже “європейський” вигляд щоб його ставили в ряд найвизначніших палацових комплексів Європи.

 

Виїзд в Україну о 19:00.

 

День 10

 

Прибуття до Львова орієнтовно о 23:00.
*час є приблизним і залежить від проходження кордонів

 

0,0
Загальна оцінка готелю, на основі 2 відгуку (-ів)
Написати відгук
Місцерозташування
  5.0
  Сервіс
   3.0
   Номери
    5.0
    Харчування
     4.0
     Пляж
      5.0
      Анімація
       4.0
       Для дітей
        5.0
        Ціна/Якість
         2.0