4,7

ТУРЕЦЬКІ ПЕРЛИНИ: СТАМБУЛ+БУРСА+АНКАРА+КАППАДОКІЯ(АВІА)

КРАЇНА: Туреччина
-10%
Виїзд
Тривалість 7 днів
Місто відправлення Львів
Країна Туреччина
Транспорт Літак
Маршрут Львів-Самбул-Бурса-Анкара-Каппадокія-Стамбул-Львів

ВХОДИТЬ В ТУР

 • Переліт Львів - Стамбул - Львів + ручна поклажа 8 кг;
 • Трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
 • Автобусне обслуговування по країні;
 • Супровід ліцензованим екскурсоводом;
 • Проживання в готелі 3*/4 * (6 ночей);
 • Користування SPA і термальним басейном в готелі у Бурсі;
 • Харчування - сніданки + ввечері у 2,3,4,5 день програми;
 • Оглядові екскурсії по Стамбулу, Бурсі, Анкарі та Каппадокії;
 • Страховий поліс.

* У разі закриття кордонів кошти повертаються в повному обсязі.
Страховка STOP-Covid - 15є/особа (при підтвердженому захворюванні на Covid-19 при заброньованій страховці можлива ануляція туру зі штрафом 15 євро/1 особа)

НЕ ВХОДИТЬ В ТУР

 • Вхідні квитки (15є);
 • Особисті витрати;
 • Додаткові екскурсії;

ДОКУМЕНТИ

 • Паспорт для виїзду за кордон 
  або
 • Паспорт громадянина України у вигляді ID - картки;

 

День 1


Виліт зі Львова.

трансфер  аеропорт -готель;

Поселення в готель.

Стамбул – місто контрастів, розташоване на Босфорі і з’єднує Європу та Азію. Саме звідси почались витоки християнства і досі місто вважається колискою цивілізацій. Під час оглядової екскурсії вам покажуть  пам’ятники архітектури часів Візантійської імперії, коли Константинополь був столицею Нового Риму, а також розквіт Османської імперії. Захоплюючі історії та легенди з життя імператорів Візантії і Османської періоду, а також події з життя простого народу того часу віднесуть вас  в минуле і зроблять вашу поїздку в Стамбул приємною і незабутньою.

День 2

Сніданок у готелі.

09:00 Пішохідна екскурсія по Султанахмет.
Захоплюючі історії та легенди з життя імператорів Візантії і Османської періоду, віднесуть вас  в минуле і зроблять вашу поїздку в Стамбул приємною і незабутньою.

Найперше ми відправимось в Собор Святої Софії – один із символів Стамбула. Собор був побудований ще в 324-337 роках при візантійському імператорі Костянтині.
Після цього відвідаємо мечеть Султана Ахмета, яка була побудована в 1609 році, носить назву «Блакитна мечеть». Сьогодні  вона є найголовнішим храмом мегаполісу, що вміщує в себе до 10 тисяч прихожан. 
Також побуваємо на Римському Іподромі, на території якого зараз знаходиться Турецький Етнографічний музей.  Раніше тут проходили бої гладіаторів, святкові ходи і публічні акти, пов’язані з владою у різні часи.
Також на екскурсії ви побачите знамените  водосховище – дивовижний підземний палац Йерабатан. Воно є одним з найяскравіших пам’яток в Стамбулі.

 

12:00 Виїзд в місто Бурса.

 

15:00 Оглядова екскурсія по Бурсі.
Місто є першою столицею Османської імпереї, і одне з найбільших міст Туреччини і побратим українського міста Вінниця.

Це місце варто відвідати заради його численних пам’яток архітекту від середньовіччя до сьогодення.
Під час екскурсії ми побачимо Зелену мечеть, мавзолей Ататюрка (Ешиль тюрбе), мечеть Улу-Джамі, яка була побудована ще до правління османів, мальовничі сквери та сади, а також 600-річний платан «Інкая» – символ Бурси.

 

18:00 Заселення в готель. Проживання в термальному готелі 4 *.
19:30 Вечеря в готелі.

Вільний час. SPA, термальний басейн в готелі.

 

День 3

Сніданок у готелі.

09:00 Виїзд в Анкару.

15:00 Оглядова екскурсія по Анкарі.
Перша столиця Турецької Республіки побудоване ще у 7 століття до н.е. Тоді це було місце перетину важливих торгових шляхів Європи та Азії,а римські імератори мали тут власну літню резиденцію. Під час екскурсії ми побачимо найдавнішу частину міста – Улус, побачимо мечеть Алладіна та “мідну алею”, де за указом царя Мідаса був встановлений наріжний камінь Анкари.Піднімемось на фортецю Анкари, яка була збудована ще візантійцями і носила оборонний характер. В даний час тут можна побачити фортифікацію раннього середньовіччя, яка включає внутрішню і зовнішню лінію стін, а також безліч веж.Також є декілька оглядових майданчиків, звідки відкривається вид на все місто.Продовжимо екскурсію біля мечеті Коджатепе, яка є найбільшою в Анкарі, і поміщає одночасно 20000 відвідувачів, а завершимо біля Президентського палацу – резиденція президента Туреччини. Палац за площею є бідьшим, ніж Версаль в Парижі.

 

18:00 Заселення в готель.
19:30 Вечеря в готелі.

 

День 4

Сніданок у готелі.

9:00 Виїзд до Каппадокії.

Зупинка на Солоному озері.
Туз – одне з найбільших озер, наявних на території Туреччини.Завдяки бактеріям і водоросям при високому випромінюванні ультрафіолету надають воді червоний відтінок. Такі зміни в кольорі притягують  зграї фламінго та інших птахів.

 

14:00 Оглядова екскурсія по Каппадокії.
Гори та скелі в околицях Гереме відрізняються м’якою породою туфи, яка дозволила людині перетворити ці гори в досить зручні житла. На початку нашої ери печери Каппадокії стали притулком для перших християн, з часом перетворили печери в дивовижні церкви і монастирі. У місті-фортеці Учхисар , найвищій точці місцевості, вам відкриються її кращі панорами.  Долина Деврент здивує скелями, схожими на тварин. Крім того, ви побуваєте в самій знаменитій Долині Любові і побачите три скелі, що символізують сім’ю.   

 

19:00 Заселення в готель.

19:30 Вечеря в готелі.

 

День 5

Рекомендуємо зустріти сонце на повітряній кулі (від 90є/особа в залежності від сезону).
О 05: 30 – 06:00* вас заберуть з готелю. Потім – трансфер на майданчик, де ви побачите, як надувають кулю. Після захоплюючого польоту ви отримаєте сертифікат і відзначите виконання мрії шампанським. Ви повернетеся в готель, встигнувши на сніданок.

Курс, якого дотримуються кулі, залежить від вітру, але ви точно побачите найкрасивіші панорами. Вас не залишать байдужими високі стовпи Долини любові, кам’яні «гриби», що підноситься місто-фортеця Учхисар і скельні монастирі Гереме.
*час є приблизним і залежить від пори року.

 

Сніданок у готелі.


10:00 Екскурсія “Зелене кільце Каппадокії”.
Поїздка починається з панорами Ортахісар, де ви побачите скельну фортеця Ортахісар і скельні селища. Після цього ми відправимось Собесос, місце, де так досі ведуться археологічні розкопки. Відвідаємо знамениту долину Соганли і побачимо скельніхрамів без реставрації. Поїдемо в підземне місто Каймакли, де для відвідування відкрито 4 поверхи, а всього їх налічується 16, з яких  досліджено лише 8. Продовження екскурсії буде в  майстерні онікса, а потім у  долині Голубів ви побачите житла цих птахів і зробите фото з деревами, посипаними турецькими «синіми очима». На закінчення прорами заїдемо на безкоштовну дегустацію каппадокійського вина.


19:00 Приїзд в готель.

19:30 Вечеря в готелі.

 

День 6


Сніданок у готелі.


09:00 Виїзд до Стамбулу.


19:00 Заселення в готель.

День 7

Сніданок у готелі.

10:15 трансфер в аеропорт.

Виліт до України.
0,0
Загальна оцінка готелю, на основі 2 відгуку (-ів)
Написати відгук
Місцерозташування
  5.0
  Сервіс
   3.0
   Номери
    5.0
    Харчування
     4.0
     Пляж
      5.0
      Анімація
       4.0
       Для дітей
        5.0
        Ціна/Якість
         2.0