4,7

Автобусний тур у Грецію 2022

КРАЇНА: Греція
-10%
Виїзд
Тривалість 12 днів
Місто відправлення Львів
Країна Греція
Транспорт Автобус
Маршрут Україна-Греція-Україна

ДАТИ ТУРІВ:

 06/07, 15/07, 24/07, 02/08, 11/08, 20/08

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

готель "Olympic Kosmas 3*" - від 502 євро/ос. при 2-місному розміщені у номері (харчування - сніданки)

готель "Litus Oliva 3*+" :

 -  від 483 євро/ос. при 2-місному розміщені у номері (харчування - сніданки)

- від  520 євро/ос при 2-місному розміщені у номері (харчування - сніданки+вечері)

 

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: 

 • Проживання в готелі;
 • Харчування (в залежності від обраного Вами готелю)
 • Проїзд автобусом Україна-Греція-Україна;
 • Страхування;
 • Супровід керівника групи.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ:

 • Додаткові екскурсії.
 • Особисті витрати.
 • Туристичний збір (готелі 3* - 1,5 євро за номер/ніч, готелі 3+/4* - 3 євро номер/ніч
 
 
 

День 1
 

Збір групи у м.Львів  та виїзд із паркінгу ТЦ Victoria Gardens (орієнтовний час виїзду в 05:00 год).

Можлива підсадка м.Стрий (+1 година з моменту відправлення у тур), Мукачево (+ 4 години з моменту відправлення в тур), Берегово ( +5 год з моменту відправлення автобуса). Перетин україно-румунського кордону.

Переїзд через територію Румунії, Сербії, Македонії на територію Греції.

 

День 2

Прибуття у Грецію (р-н Халкідіки) і поселення в обраний Вами готель (орієнтовний час поселення – після обіду).

Вільний час.

 

День 3-10
 

Сніданок

Відпочинок на морі.

Під час Вашого відпочинку рекомендуємо скористатися можливістю відвідання факультативних екскурсій. Тому саме для Вас ми підібрали найкращі варіанти:

 1. Метеори (вартість 55 євро дорослий / 35 євро дитина) : це надзвичайно красиве місце, справжній природний феномен, що вражає гостей Греції своєю красою. Але, крім того, це ще й гарний комплекс монастирів, які щорічно привертають в свої стіни тисячі паломників з усього світу.

Скелі Метеори утворилися близько 60 мільйонів років тому. У той час тут була не рівнина, а доісторичне море, і поступово, під впливом різних факторів, таких як перепади температур, вода і вітер, утворилися величезні кам’яні стовпи, які начебто ширяють у повітрі.

Власне, завдяки цьому вони і отримали свою назву, адже слово «meteorа» так і перекладається з грецької – «ширяє в повітрі».

Скелі знаходяться в трьохстах кілометрах від Афін, поруч з містом Каламбака. Їх висота досить значна – від 300 до 600 метрів. А ще дивніше те, що практично на кожній вершині розташований храм. Згідно з переказами, монахи оселилися в цих неприступних скелях ще в IX столітті. Вони жили в природних печерах, облаштовуючи поруч з ними молитовні майданчики. Поступово все це розросталося, завдяки чому і з’явилися такі знамениті сьогодні монастирі.

 

 1. Салоніки (45 євро дорослий / 25 євро дитина):  запрошуємо ознайомитись з містом, де життя б’є ключем протягом усього року. Це місто трьох цивілізацій – Елліністичної, Римської та Візантійської, перехрестя епох і торгових шляхів. Нас чекають основні визначні пам’ятки: «Біла вежа», що стала символом міста, Ротонда і Тріумфальна арка, Храм Святого Дмитрія, покровителя міста, пам’ятник Олександра Македонського … Ми побуваємо в мальовничому районі старого міста, побачимо візантійські кріпосні стіни …
 2. Круїз «Святий Афон» (50 євро дорослий / 25 євро дитина) : Афон – це автономна монастирська держава в Греції, що складається із 20 православних чоловічих монастирів під прямою юрисдикцією Константинопольського патріархату. На території Афону 1000 років не ступала нога жодної жінки, так є і до сьогоднішнього дня, у зв’язку з цим, нас чекає круїз довкола Святої Гори. Морська подорож розпочинається з міста Урануполіс, яке зустріне Вас великою кількістю крамничок, що пропонують різноманітні сувеніри. У церковних крамницях можна придбати ікони, написані афонських ченцями. На кораблику Ви пропливатимете вздовж західного берега півострова Афон, щоб побачити найбільш значущі монастирі. По можливості можна попросимо монахів із Святої Гори привезти на човнику святі мощі і частинки святинь. Після оглядової прогулянки вздовж Афона можливо відвідати Жіночий Монастир Святої Трійці який знаходиться біля кордону Афона.
 3. Аквапарк Waterland (дорослий 40 євро /дитина 25 євро): розташований за 10 км від Салонік аквапарк «Waterland» – це один із найбільших комплексів водних розваг і атракціонів у Греції на 150 000 м кв. із сучасною системою цілодобового очищення води. Водні серпантини, басейни з гідромасажем та штучними штормами, водоспадами і хвилями гірських рік, безліч водних гірок і трамплінів, тенісні корти, майданчики для мініфутболу, баскетболу і волейболу, кафе і різноманітні крамниці – тут вдосталь розваг і зон відпочинку, щоб активно провести незабутній день.
День 11

Сніданок.

Виселення із готелю. Нагадуємо ,при виселенні із готелю туристам необхідно оплатити туристичний збір! (готелі 3* – 1,5 євро за номер/ніч, готелі 3+/4* – 3 євро номер/ніч).

Виїзд на Україну*!

*Орієнтовний час виїзду із готелів в 22:00 год.

 

День 12

 

Нічне прибуття у Львів  *.

*час  залежить від проходження кордонів

Наразі, карту не додано.

0,0
Загальна оцінка готелю, на основі 2 відгуку (-ів)
Написати відгук
Місцерозташування
  5.0
  Сервіс
   3.0
   Номери
    5.0
    Харчування
     4.0
     Пляж
      5.0
      Анімація
       4.0
       Для дітей
        5.0
        Ціна/Якість
         2.0