4,7

МОРСЬКІ ПРИГОДИ В ЗОЛОТИХ

КРАЇНА: Болгарія
-10%
Виїзд
Тривалість 8 днів
Місто відправлення Львів
Країна Болгарія
Транспорт Автобус
Маршрут Львів-Румунія-Болгарія-Румунія-Львів

ВХОДИТЬ В ТУР

 • Проживання в готелі 5 ночей;
 • Харчування: All light;
 • Проїзд автобусом Україна-Болгарія-Україна;
 • Страхування;
 • Супровід керівника групи.

НЕ ВХОДИТЬ В ТУР

 • Додаткові екскурсії.
 • Особисті витрати.
 

День 1

Виїзд з України.

Години і місце посадки наведено в таблиці.

 

 

Години відправлення

Місто посадки

10:00

Львів – паркінг ТРЦ  “Вікторія Гарденс”, вул. Кульпарківська, 226а.

11:00

Стрий – АЗС “ОККО”, вул. Болехівська, 49 (на кільці)

11:50

Долина – АЗС “WOG”, вул. Хмельницького, 25в.

12:20

Калуш – АЗС “ОККО”, вул. Івано-Франківська, 140.

13:00

Івано-Франківськ  – АЗС  “Stels”, вул. Мазепи, 176  (біля “Сільпо”).

13:30

Коломия – об’їзна міста, біля кафе “Зруб”.

14:10

Заболотів – супермаркет “АТБ”,  пл. С.Бандери, 2А.

15:00

Чернівці – залізничний вокзал, вул. Гагаріна, 38.

 

Перетин україно-румунського кордону, транзитний переїзд по території Румунії.

 

Перетин румуно-болгарського кордону, транзитний переїзд по території Румунії, перетин болгаро-турецького кордону.

*Можлива посадка у вашому місті, якщо воно знаходиться по маршруту.

 
 
День 2
 
Приїзд до Болгарії.
 
Поселення в готель Preslav 3*
 
Знаходиться за 18 км на північний схід від Варни на території народного парку «Золоті піски» Розташоване на північному узбережжі Чорного моря, в мальовничому місці, оточеному зеленими пагорбами і лісовим масивом де ростуть кипариси, липи, дуби, інжир і плющ.  Клімат тут м’який, помірно-континентальний. Пляж тягнеться по всій території курорту. Морське дно пологе, без небезпечних течій і глибин, абсолютно безпечне навіть для маленьких дітей. 
Крім звичайного відпочинку на морі, є  безліч інших розваг : пункти прокату катамаранів, віндсерфінгу, водних мотоциклів, прогулянкові катери і парашути, джети, «банани». 
Ввечері пропонують безліч ресторанчиків з національною болгарською кухнею і ароматними болгарськими винами, а також  китайську, індійську, європейську і арабську кухню, кафе і бари.

Вільний час. 

Вечірня програма: поїздка в Болгарське село (35є).
Для того, що відчути болгарську атмосферу запрошуємо вас на дійтво з  народними танцями та вечерею у болгарському стилі.
Безлімітні напої місцевого виробництва та жива музика – що ж може бути краще для закінчення дня.

Відпочинок на морі.

 

День 3
 
Сніданок.
 
Рекомендуємо екскурсію: «Слідами минулого» (17є+15є вх.квитки).
(години: 11:00-18:00)
Найперше ми відправимось у Варну – найбільше місто порт у Болгарїі. Перша назва міста Одессос і воно було побудоване еллінами в VI столітті до н.е.  Зараз же ж античне місто повністю знаходиться прямо під Варною, на глибині менше метра, і показується з-під землі щоразу, коли в місті поглиблюють фундамент під сучасну забудову. Пройдемось підземними тунелями,а гід нам повідає цікаві факти про життя у ті століття.
Після цього будемо досліджувати наземну частину міста.  Пройдемось по центральних вулицях, побачимо римські терми ,які були побудовані в кінці II століття і використовувалися аж до кінця III століття і великий кафедральний храм , побудований в кінці 19 століття. Вам розкажуть про основні історичні віхи міста, де виявили одні з найдавніших поселень на березі Чорного моря.
Після цього потрапимо у парк “Морська Градина”  величезний шматок узбережжя, що розтягнувся на 8 кілометрів уздовж берега моря, де висаджено екзотичні рослини, а також заховалось безліч ресторанчиків вздовж берега моря. Тут можна випити смачної кави та поласувати найсвіжішою баніцою.
В продовженні екскурсії поїдемо до Фортеці Овеча, стратегічно важлива споруда з потужними кам’яними сходами і висячими мостами. Тут поговоримо про епоху 12-14 століть, візантійських набігах на Болгарське царство і значенні ландшафту, який не раз рятував від настання ворожих військ.
Потім  відвідаємо  «кам’яний ліс»  – місце, де на 50 квадратних кілометрах прямо з землі «ростуть» дивовижні кам’яні стовпи химерних форм і обрисів. Загадковість природного явища породила десятки гіпотез, від наукових до найфантастичніших.
По дорозі назад до готелю завітаємо у Евксиноград — палацово-парковий комплекс у французькому стилі, який був літньою резиденцією болгарської королівської сім’ї. В минулому тут розташовувався монастир. Сьогодні палац є літньою резиденцією президента Болгарії.


Поверення в готель.

Відпочинок на морі.

 

День 4

 

Сніданок.

 

Рекомендуємо: променад на мисі Каліакра + пляж Болата (14є+3є вх.квитки).
Мис є природним об’єктом, і  входить в список 100 найбільш значущих пам’яток Болгарії.
А також згідно з однією з легенд близько 2300 років тому в тутешньої фортеці Тізіріс воєначальник Олександра Македонського Лісмімах ховав свої скарби.
Багато пізніше, вже в епоху пізнього середньовіччя, на Каліакра існувало князівство Добруджа, столицею якого і була фортеця на неприступному мисі. За століття запустіння від неї не залишилося мало, але на сьогоднішній день відреставрували стародавні кам’яні ворота в твердиню.
Також саме тут у 1791 році  відбулася важлива морська битва. Тоді християнський флот переміг османську армаду.
У нас буде час також спуститись і до печер, щоб мати можливість зблизька побачити дельфінів і бакланів – досить частих готей цієї області.
Після цього відправимось на пляж Болата, який  був визнаний одним з кращих місць для морського відпочинку в Європі, згідно з сайтом European Best Destinations.Він тихий, спокійний, вкладений серед високих скель і безлічі печер, рай, немов прихований від світу. 
Звідси проходить Віа Понтіка – один з основних шляхів міграції перелітних птахів, а у печерах Болата знайдені залишки давнього поселення та свідчення життя з 400 р. До н. е. , а також мальтійський хрест – свідоцтво про торгівлю Другого болгарського царства з Венецією та Генуєю.
По дорозі додому зможемо заїхати на ферму мідій і пообідати найсвіжішими морепродуктами. Ферма існує з 1993 року на екологічно чистиму узбережжі Чорного моря.

 

Поверення в готель.

 

Рекомендуємо: поїздку в монастир Аладжа(7є).
Монастир був створений ченцями-відлюдниками в природних скелях, гротах і печерах. Діяв з 14 по 18 століття, а в 20 столітті став одним їх пам’ятників національного значення для Болгарії.
Аладжа має дворівневу систему. Верхній рівень використовувався для проведення служб. Тут є наскальні розписи, що зображують житіє святих. На нижньому рівні знаходилися келії ченців, внутрішня церква для відспівування і загальна кухня, де зберігся древній осередок.
Західна частина монастиря була відведена під склеп. Вона являє собою розгалужені трирівневі катакомби, де також є кімнати для відокремленого говіння ченців. На території Аладжі діє музей, де виставлені предмети, знайдені в обителі.

 

Відпочинок на морі.

 

День 5

Рекомендуємо екскурсію: «Місто контрастів – Стамбул» (75є).
Стамбул – місто,розташоване на Босфорі і з’єднує Європу та Азію. Саме звідси почались витоки християнства і досі місто вважається колискою цивілізацій. Під час оглядової екскурсії вам покажуть  пам’ятники архітектури часів Візантійської імперії, коли Константинополь був столицею Нового Риму, а також розквіт Османської імперії. Захоплюючі історії та легенди з життя імператорів Візантії і Османської періоду, а також події з життя простого народу того часу віднесуть вас  в минуле і зроблять вашу поїздку в Стамбул приємною і незабутньою.
Найперше ми відправимось в Собор Святої Софії – один із символів Стамбула. Собор був побудований ще в 324-337 роках при візантійському імператорі Костянтині. Він  встиг побувати християнським храмом, музеєм, а зараз є  мечеттю.
Також відвідаємо мечеть султана Ахмеда, яка була побудована в 1609 році, носить назву «Блакитна мечеть».
Сьогодні  мечеть у Стамбулі є найголовнішим храмом мегаполісу, що вміщує в себе до 10 тисяч прихожан. 
Після ми також побачимо палац Топкапи,який був побудований ще в XIV столітті б за наказом завойовника Стамбула султана Махмеда II. На даний момент  палац Топкапи є одним з найвідоміших музеїв світу. Серед експонатів музею — парадна зброя і ювелірні вироби, коштовний посуд.  Серед незвичних експонатів — мощі Святого Івана Хрестителя і діаманти.
 Крім цього побачимо Єгипетський базар також відомий як Ринок прянощів. На його території знаходиться близько 80 магазинів. У крамницях базару з продажу прянощами, можна придбати пакетики зі спеціями, в готовому вигляді, а також на вагу. На базарі можна купити бастурму (копчене, в’ялене м’ясо), сири, варення, турецький локум,  делікатеси з сухофруктів, пахощі в мініатюрних флаконах.
На завершення екскурсії ми відвідаємо Мечеть Сулейманіє – крім мечеті включає цілий комплекс з лазень, навчальних закладів, кухонь, бібліотеки і обсерваторії, і високих мінаретів. У дворі мечеті поховані сам султан, його дружина Роксолана і їхня дочка Міхріман.

Вільний час для прогулянки містом. Можливість відвідати Гранд базар для шопінгу.У 2013 році Гранд-Базар став найбільш відвідуваною пам’яткою світу.

 

Переїзд в готель.

 

День 6

 

Сніданок.

 

Рекомендуємо поїздку в «Тихе гніздо» (10є+5є вх.квитки).
(години 10:00-13:00)
Це замкова будівля, яка  належала королеві Марії, яка правила Румунією на початку 20 століття. Назва «Тихе гніздо» пішла від госплдині,  яка любила тут відпочивати. Палац знаходиться на пагорбі, і з нього відкривається чудовий вид на море.
Споруда і її обстановка відмінно збереглися. У комплекс входить безліч цікавих об’єктів: колонади, льохи, каплиця, спальня королеви, кімнату для паління і багато іншого. Навколо замку розкинувся розкішний ботанічний парк з рідкісними видами рослин, затишними стежками і альтанками. Територія парку становить 65 кв. км. Тут налічується більше 3000 рідкісних і екзотичних рослин.

Рекомендуємо трансфер на лавандові поля (7є) (лише у період цвітіння).
Лавандові поля-це естетика для очей, а фото в лавандовому полі не обійде стороною нікого з підписників в Інстаграмі. Період цвітіння припадає на червень-липень
Вперше лаванду в Болгарії посадили в 1907 році і з того часу лавандова олія високо цінується у світі, а починаючи з 2012 року країна є рекордсменом по виробництву цього продукту – 120 тонн в рік.

Відпочинок на морі.

 

День 7

 

Сніданок.

 

Виселення з готелю.

 

Виїзд в Україну о 17:00.

День 8

 

Прибуття до Львова орієнтовно о 12:00.
*час є приблизним і залежить від проходження кордонів

Для гостей, котрі очікуватимуть поїзд пропонуємо екскурсію  «Львів королівський»(10є).
В ході екскурсії матимете змогу познайомитися з великою кількістю визначних об’єктів Львова, серед яких: Львівський Оперний театр, площа Ринок, Міська Ратуша, численні церкви та собори і вип’ємо смачної львівсьої кави за закупитись сувенірами для близьких і рідних.

0,0
Загальна оцінка готелю, на основі 2 відгуку (-ів)
Написати відгук
Місцерозташування
  5.0
  Сервіс
   3.0
   Номери
    5.0
    Харчування
     4.0
     Пляж
      5.0
      Анімація
       4.0
       Для дітей
        5.0
        Ціна/Якість
         2.0