Барі: у гості до св. Миколая (авіа)
Виїзд | |
Тривалість | 4 дні |
Місто відправлення | Львів |
Країна | Італія |
Транспорт | Літак |
Маршрут | Львів - Барі - Львів |
ВХОДИТЬ В ТУР
- Переліт Львів-Барі-Львів + ручна поклажа до 8 кг;
- Індивідуальний трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
- Проживання 3 ночі у готелі 3* в істрочному центрі;
- Харчування BB;
- Страховий поліс;
НЕ ВХОДИТЬ В ТУР
- Особисті витрати;
- Вх. квитки в Швабський замок;
- Громадський транспорт;
ДОКУМЕНТИ
- Паспорт для виїзду за кордон: біометричний або з візою, з терміном дії більше, ніж 6 місяців;
- Сертифікат про завершення повного курсу вакцинації одною із затверджених Європейським агентством з лікарських засобів вакциною (Pfizer, Johnson and Johnson, Moderna, AstraZeneca). З моменту останньої дози повинно пройти 14 днів.
- Довідка (сертифікат) про негативний результат молекулярного або антигенного тестування на Covid-19, який має бути зроблений, не більше ніж за 72 години до приїзду;
День 1
Виліт зі Львова.
Індивідуальний трансфер аеропорт – готель – аеропорт;
Поселення в готель.
Місто Барі – столиця регіону Апулія, друге місто Південної Італії за чисельністю населення, після Неаполя. Саме тут зберігаються мощі одного з найшанованіших святих християнського світу — мощі Св. Миколи Чудотворця.
Рекомендуємо: оглядову екскурсію в Барі (130є+вх квитки)
Під час оглядової екскурсії містом ви побачите:
Базиліку Св. Миколи — один із найяскравіших прикладів Апулійсько-романської архітектури. Будівництво базиліки почалося в 1087 році, після того, як в місто Барі були перенесені мощі Св. Миколая.
Кафедральний Собор присвячений Вознесенню Богоматері. Відмінною рисою Собору є внутрішнє оздоблення крипти, яка повністю зберегла своє барокове оздоблення. У головному вівтарі крипти знаходиться Ікона Одигітрії (грец. Οδηγήτρια — Вказівна Шлях; Путівниця), що за легендою прибула до Барі в 733 році.
Швабський замок , побудований норманським королем Роджером II ст. 1130 року. Замок не раз перебудовувався і змінював своє призначення: від оборонної споруди та в’язниці до князівської резеденції, куди в першій половині 16 століття переїхала з Мілана герцогиня Ізабелла Арагонська з дочкою Боною Сфорцей. Ці дві великі княгині перетворили місто, вдихнувши нове життя світське суспільство.
Прогуляєтесь вуличками старого міста , в тому числі знаменитою вулицею «Вушек» (Orecchiette). Відвідаєте торгову площу, де знаходиться колона правосуддя . Побачите «Мюра» , де розташовані Театр Петруццеллі та Палаццо Мінкуцці (Palazzo Mincuzzi) – символи міста.



День 2
Сніданок.
Пропонуємо: оглядову екскурсію “Матера:агент 007 рекомендує” (150 є + трансфер 22є/особа/2 сторони)
Матера є одним із найстаріших міст у світі: третє місто після Єрихона (Палестина), та Алеппо (Сирія). Перші поселення датують приблизно 10 000 років тому. Багато будинків, що спускаються вздовж схилу гравини і були безперервно заселені з періоду бронзового століття, до п’ятдесятих років минулого століття. У 1951 році було прийнято закон про примусове виселення до новобудов, на той момент у печерних кварталах проживало близько 18 тис. осіб. Протягом століть люди і домашні тварини проживали в убогих будинках-печерах, куди світло і повітря проникало виключно через двері.
У Матері збереглося величезна кількість печерних церков , вирізаних у товщі туфу. На сьогоднішній день налічується близько 150 об’єктів, що мають історичний та художній інтерес. Починаючи з 8 по 12 століть, сюди приходила велика кількість ченців, що втекли зі Сходу, вони облаштовували сирі і темні печери для культових потреб і житла. Культові споруди були розписані фресками, які поєднують у собі синтез культур Західної та Східної Церков.
Наприкінці 1993 р. ЮНЕСКО оголосив «Сассі»— найдавніше ядро міста Матера— надбанням всього людства.
Матера вважалася ганьбою Італії, а сьогодні — це одне з найбільш відвідуваних південно-італійських міст, яке було оголошено культурною столицею 2019 року. І саме тут знімали крайню картину бондіани “007: Не час помирати”.



День 3
Сніданок.
Рекомендуємо: Екскурсія в Альберобелло (130 є+20є/трансфер)
Альберобелло – казкове місто серед реального світу, вважається однією з найпопулярніших пам’яток Італії. А відоме це місце завдяки своїм унікальним житловим будинкам «Труллі», які з 1996 року входять до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Під захистом Юнеско знаходяться два квартали “Rione Monti” та “Aia Piccola”, загалом налічується близько 1500 трулів різного типу.
Протягом століть, територія, де знаходиться сучасний Альберобелло, побувала у підпорядкуванні різних графів, а в 1481 році, ця земля була дарована королем Неаполя знатному роду Аквавіва, за допомогу у війні проти турків. Саме до цього періоду відносяться перші споруди купольної форми, так звані «Труллі» (від давньогрецького слова τρούλος — купол).
Труллі – це унікальні споруди, які зустрічаються виключно на території центральної та південної Апулії. Особливість конструкції полягає в тому, що вони викладені виключно сухою кладкою (без використання сполучних розчинів). Ця якість Труллей, дає можливість, будь-якої миті зруйнувати будівництво, і відносно в короткі терміни, «скласти» нові будиночки.
В Альберобелло, крім монументальної зони «Труллей», варто відвідати собор святих безсрібників Косми та Даміана. Саме вони є небесними покровителями міста та всього краю, а у Храмі знаходяться їхні мощі.
а після обіду відправитись на дегустацію вин у виноробнях ( 150є)
виробництво вина в Апулії має стародавнє походження, так само як і виробництво оливкової олії — традиційні культури цього регіону. Виноробна продукція Апулії, за своїм кількісним обсягом, серед основних в Італії, з цієї причини Апулію часто називають сховищем вина. Протягом багатьох років вино Апулії відправляли до інших регіонів та інших країн Європи, для змішування з місцевими винами, насичуючи їх ароматами, надаючи кольору, структуру та потрібну алкогольну градацію. На щастя, останніми роками, енологічна ситуація в Апулії змінилася, прийшло усвідомлення величезного потенціалу регіону, і апулійські виробники почали брати не кількістю, а якістю вина.
Вина, які найбільше представляють Апулію, — червоні та рожеві , проте в регіоні також виготовляються цікаві білі вина, навіть з автохтонного винограду. Найбільш поширеними білими виноградами в Апулії є: Бомбіно Б’янко, Мальвазія Б’янка, Вердека, Фіано, Б’янко д’Алессано, Москато Б’янко та Пампануто. Найбільш поширеними червоними виноградниками в Апулії є:Негроамаро, Примітив, Ува-ді-Тройя, Мальвазія Нера, Монтепульчано, Санджовезе, Агліаніко, Алятико, Бомбіно Неро, Сусуманієлло та Оттавіанелло, також присутні міжнародні лози, такі як Мерло та Каберне Совіньйон . Незважаючи на таке багатство та різноманітності, Апулія в основному відома трьома виноградами: Негроамаро, Примітив та Ува-ді-Тройа, кожна з цих лоз характеризує конкретні райони. На півдні регіону — Саленто — найпоширенішим виноградом є Негроамаро, центральний район є землею Примітіво, а Ува-ді-Троя — найпоширеніша у північній частині.Ми відвідаємо з Вами одну з найкращих виноробень Півдня Італії , а може дві чи три (за бажанням). Вам покажуть і розкажуть процес виробництва Апулійського вина, а після огляду винних льохів під керівництвом професійного сомельє Ви продегустуєте найкращі Апулійські вина з легкими закусками.



День 4
Сніданок.
Рекомендуємо: Печери Кастелани (100 є+ 17є/особа вх. квиток)
Печери Кастелани — це комплекс підземних карстових порожнин, які дивують своїми неймовірними та унікальними формами: різноманітні сталактити та сталагміти, гігантські колони та кристали, що вражають око різноманіттям кольорів.
Ці печери були відкриті спелеологом Франко Анеллі у січні 1938 року, і вважаються одними з найкрасивіших печер у Європі. Маршрут пролягає на глибині 70 метрів, а довжина становить приблизно три кілометри. Досягши фінальної точки, побачимо «Білий грот», який експерти-спелеологи визнають найкрасивішим у світі, завдяки його сліпучій білизні та святковості.
Трансфер з готелю в аеропорт ( за 3 години до вильоту);
Виліт до Львова.



Наразі, карту не додано.