Тестування у лабораторіях “Ескулаб”.

Опубліковано: 2021.05.28

Колеги, чудові новини!

Туристи від  TOUR-GROUP можуть здати тести за зниженими цінами у мережі лабораторій “Ескулаб”.

Для цього туристи звертаються з друкованим ваучером (який прикріплений у документах до заявки), який містить  логотип  “Тур-Груп”, прізвище та ім`я туриста і номер (№ ваучера).

Ознайомитися з годинами відбору біологічного матеріалу можна  перейшовши за наступним посиланням:  https://esculab.com/regions

! Звертайте, будь ласка, увагу на години забору. 

Видача результатів:

Отримати друкований варіант результату на бланку з мокрою печаткою можливо після отримання смс чи електронного листа  про готовність,  у будь якому відділенні   МЛ “Ескулаб” у години роботи : https://esculab.com/regions

Правила підготовки:

Здавати дослідження  натще або за 3-4 години до здачі не палити, не їсти, не пити, не чистити зуби, не проводити жодні місцеві маніпуляції у рото-  та носоглотці.

  •       За 1-2 дні до проведення дослідження рекомендовано не використовувати протимікробні засоби місцевої дії:  спреї або розчини для полоскання горла, мазі і спреї для носа, не промивати ніс.

Застереження!  Якщо відмінити дані процедури неможливо, необхідно проінформувати адміністратора на пункті забору біоматеріалу про це перед відбором біоматеріалу та провести відбір біоматеріалу не раніше, ніж через 3-4 год після застосування спреїв або розчинів для полоскання горла/носа, використання мазі та промивання носа.

  •       За добу утриматись від вживання алкоголю.

Звертатись у відділення у медичній масці (з оригіналом  закордонного паспорта, якщо потрібен переклад/для зняття з самоізоляції, при здачі дослідження зазначити № тел. до якого приєднано додаток “Дій вдома”) та з ваучером від “Тур-Груп”.

Вартість дослідження:
 
– Виявлення РНК SARS-CoV-2 (ПЛР якісне визначення). Для виїзду – 650,00 грн, (для виїзду/вильоту за кордон з перекладом результату на англійську мову, для зняття з самоізоляції- без перекладу). Термін виконання – орієнтовно 24 години. 
 
-Визначення антигену коронавірусу COVID-19  Ag400,00 грн. Термін виконання -15-30 хв.
-Визначення антигену коронавірусу COVID-19  Ag. Заключення по результатах дослідження з видачею результату англійською мовою. –450,00 грн. Термін виконання -15-30 хв.

Запис на тестування:

– при записі через сайт турист має вибирати оплату готівкою/картою у відділенні.
– без запису: в порядку живої черги і оплата теж карткою/готівкою.