Зміни до внутрішніх польотів у Туреччині для не вакцинованих туристів.

  • Головна
  • Новини
  • Зміни до внутрішніх польотів у Туреччині для не вакцинованих туристів.
Опубліковано: 2021.10.19

Шановні пасажири,

Відповідно до циркуляру, виданого Міністерством внутрішніх справ Туреччини, усі пасажири, які були щеплені або перенесли COVID-19 (після періоду, після якого набувається імунітет), можуть подорожувати на наших внутрішніх рейсах без проходження тестування.

Деталі процедури:

1. Ця процедура поширюється на всіх наших пасажирів.

2. Процедура охоплює лише внутрішні рейси. Усі пасажири (включаючи громадян Туреччини), які здійснюють внутрішні рейси, на в’їзд чи виїзд за кордон, не підлягають процедурі.

3. Пасажири віком до 18 років звільняються від процедури. (Пасажири старше 18 років повинні здати ПЛР -тест, якщо вони не відповідають вимогам щодо вакцини або імунітету)

4. ВАКЦИНАЦІЯ: Потрібен сертифікат про вакцинацію, виданий принаймні за 14 днів до польоту, який свідчить про те, що були отримані дві дози (разова доза для вакцини Johnson & Johnson).

Вакцини, отримані за кордоном, будуть прийняті. Вакцини, прийняті за двосторонніми угодами або охоплені сертифікатом ВООЗ, є дійсними та оцінюватимуться відповідно до кількості доз, включених у схему вакцин у країнах, де зроблені щеплення.

5. ІМУНІТЕТ: Пасажири, які отримали “ПОЗИТИВНИЙ” результат ПЛР-тесту на Covid-19, виданий не більше 6 місяців тому (180 днів), або ті, у кого “свідоцтво одужання”, видане протягом останніх 6 місяців, вважаються хворими на COVID -19. Пасажир повинен пройти карантин, а його код HES повинен мати статус безризикового.

6. Негативний тест ПЛР необхідний для пасажирів, які не відповідають жодним із умов вакцини або імунітету, описаних у статтях 4, та 5.

7. Для всіх пасажирів, які проходять ПЛР -тест, їх зразок повинен бути зданий протягом 48 годин до часу вильоту рейсу.

8. Приймаються лише тести ПЛР. Інші тести, такі як тести на антиген або швидкий потік, не приймаються.