Вергіна – Олімп – Діон

 Ця насичена екскурсійна програма не залишить байдужими всіх тих, кого цікавить антична історія і міфологія Греції. 
Діон – стародавнє македонське місто, де знаходився жертовний вівтар Зевса. Саме з Діона відправився в свій тривалий східний похід Олександр Македонський. Археологічний центр цікавий для огляду: святилище Деметри і Ісіди, античний Одеон, римські лазні, житлова частина древнього міста, «палац Діоніса».

Після екскурсії у Діон Вас чекає легендарна гора Олімп. Гора Олімп – це не міф, а реально існуючий масив на північному сході країни, на кордоні Македонії і Фессалії. Адже тут, згідно з уявленнями давніх греків, і знаходилося житло 12 олімпійських богів. Автобус піднімається до висоти 1000 м над рівнем моря, де перед Вами відкривається магічна краса Олімпійського гірського ланцюга і чудова панорама на Егейське море.

Вергіна – перша столиця стародавньої Македонії, яку, згідно з переказами, заснував Каран і назвав її Егес. Розквіт цього міста припадає на V-IV ст. до н.е. У 1977 році Вергіна стала широко відома: археологічні розкопки дозволили виявити царську гробницю Філіпа II – батька Олександра Македонського. Усередині мармурового саркофага Філіппа II було знайдено золоту скриньку з останками вбитого царя, золота царська корона і багато іншого, що представляє величезний інтерес з культурно-історичної точки зору.