Оглядова екскурсія по острову Тасос

    «Смарагдовий острів», «Зелений діамант Егейського моря», «Острів сирен» – все це Тасос. Незважаючи на гористу поверхню, майже вся площа острова вкрита густими сосновими, дубовими, платановими, каштановими лісами. Вони як водоспад струмують з самих вершин гір і плавно стікають прямо до моря, перетворюючись в оливкові плантації.

Музей міста Лименас, столиці острова, перенесе своїх відвідувачів в давні епохи, покаже свідоцтва колишньої могутності регіону – вишукані мармурові статуї, предмети побуту, золото і кераміка найвищого художнього рівня.
Квітуче селище Панагія зачарує самобутністю грецького життя, ви  зможите прогулятися по старих мощених вуличках, зайти в місцевий храм, познайомитися з традиціями, відвідати фабрику оливкової олії.
Острів Тасос зовсім недавно відкрився для туристичного ринку, тому в його горах легко можна знайти грецькі поселення з справді сільським укладом.
У ході екскурсії ви потрапите  в древній мармуровий кар’єр Аліки, ознайомитесь з археологічною зоною будівель античного порту, звідки в давнину вивозили мармур в далекі країни. Можна буде уявити собі подробиці буднів стародавнього грека, відкрити секрети видобутку мармуру в античності і в наші дні і, звичайно, насолодитися приголомшливим поєднанням білого і блакитного кольорів, адже мармуровий кар’єр – саме відповідне місце для шикарних фотографій.
Також ви відвідаєте і монастир Архангела Михайла, покровителя Тасоса, де зберігається святиня світового рівня – Чесної Гвоздь десниці Ісуса Христа. Завершиться наша екскурсія відвідуванням великий ювелірної фабрики з ім’ям, адже робота на золотих копальнях та виробництво виробів завжди були традиційними заняттями остров’ян.
Автобус об’їжджає острів по кільцю, таким чином, у вас залишиться найбільш цілісне враження про це смарагді Егейського моря. Передбачений обід у селі рибалок, поряд з невеликим острівцем – супутником Тасоса.