Оглядова екскурсія по острову Корфу

Ця поїздка подарує прекрасний калейдоскоп вражень, як любителям природи, так і людям, що захоплюються історією. Екскурсія поєднує в собі огляд найвідоміших визначних пам’яток і дозволить Вам познайомитися з дивовижною історією острова Корфу. Ви побачите знаменитий імператорський палац, прославлений чоловічий монастир з чудотворною іконою, традиційну село і навіть відвідайте завод з виробництва лікеру з кумквата – фрукта, що є незмінним символом острова Корфу!

Першим пунктом призначення стане палац Ахіллеон – колись літня резиденція Австро-Венрегской імператриці. Ви познайомитеся з камерним творінням архітекторів, пройдете по вишуканим і затишним залам. У яких відпочивала улюблена усіма жителями острова принцеса Сіссі. Величезний сад з чудовими газонами, деревами і запашними клумбами подарує вам тінь і прохолоду навіть у самий спекотний літній день.

Після відвідин Ахіллеон ми трохи розслабимося і познайомимося з сім’єю Васілакіс, власниками найбільшого на Керкірі виробництва традиційних солодощів і лікерів з кумквата і горіхів. Продукцію можна продегустувати і тут же придбати вподобані вам ласощів.

Далі нас чекає богемна Палеокастрица, що омивається водами Адріатичного моря. Цікавою буде екскурсія по чоловічому монастирю Зоодоху Пігіс (Животворяще Джерело), ​​заснованому в XIII столітті.

Після відвідин монастиря всі бажаючі (за невелику плату) можуть покататися на човниках і помилуватися химерними прибережними печерами, в одній з яких, за переказами, Навсікая знайшла знесиленого після довгої морської подорожі Одіссея.

У живописному селі Лаконес групу чекає обід в невеликій традиційній таверні (входить у вартість поїздки). Крім різноманітних страв місцевої кухні гості острова зможуть насолодитися пейзажами на Палеокастриці і дивовижні затоки у формі сердець, адже таверна розташована на висоті 400 метрів над рівнем моря. Остання зупинка передбачена в колоритному селі, відомої далеко за межами острова своїм оливковою олією вищої якості і спеціями.