Дводенна екскурсія: Афіни + Метеора

Пропонуємо вашій увазі нову дводенну екскурсійну програму, яка познайомить вас з двома «грецькими чудесами», такими різними, але однаково вражаючими.

Перший екскурсійний день – знамениті Метеори.
Вони відносяться до числа найбільш шанованих центрів паломництва для всіх православних християн.

Водночас Метеори – одне з найпопулярніших туристичних місць (активно відвідуваних не лише іноземними гостями, а й самими греками). Грандіозні скелі, спрямовуються вгору з рівної поверхні Фессалійської долини і досягають висоти 600 метрів, являють собою рідкісне геологічне явище.
Кілька сотень років тому на вершинах Метеорських скель незбагненним чином були зведені православні монастирі.
По закінченню екскурсії запланована зупинка на обід (за свій рахунок) і переїзд в Афіни (через Ламію). Розселення в готелі Афін (сніданок, вечеря в готелі включені у вартість екскурсії).

Другий день – відвідування Афін, столиці Греції, міста з великою історією і насиченим сучасним життям. Крім величного Акрополя, за бажанням, ви зможете відвідати і який здобув всесвітню славу Новий Музей Афінського Акрополя, що розкрив свої двері для гостей з усього світу в червні 2009 року. Крім того, професійний гід ознайомить вас з основними пам’ятками Афін, цього древнього і дивовижного міста. Можна не сумніватися, що у Вашій пам’яті збережеться і барвиста церемонія зміни почесної варти біля пам’ятника Невідомому Солдату.
Після оглядової екскурсії передбачено вільний час в історичному центрі Афін.

На зворотному шляху автобус здійснить зупинку в Фермопільській ущелині, біля пам’ятника великому Леоніду і спартанцям.