Розклад Чартерів 2018

Автобусний чартер зі Львова

(через Івано-Франківськ)

Львів – Стрий – Калуш  – Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці – Помор’є

 

55 €
Ціна для агентів:
45 €
  • Показати більше деталей
    • Діти до 2-х років на рейс не приймаються. Можливо добронювати місця комфорт класу* (2-4 ряд з подушками та пледами)* – 5 євро в одну сторону.
    Місяць Виїзд з України Виїзд з Болгарії
    Червень щодня щодня
    Липень щодня щодня
    Серпень щодня щодня
    Вересень до 17.09 до 18.09
    Години відправлення з України Місто посадки/висадки пасажирів Години відправлення з Болгарії
    08:00 Львів – залізничний вокзал  
    09:00 Стрий – АЗС «ОККО», біля моста  
    10:30 Івано-Франківськ – АЗС «WOG», вул.Г. Мазепи (біля Сільпо)  
    10:55 Коломия – кафе «Зруб»  
    13:00 Чернівці – вул.Хотинська, 10 (біля Епіцентру)  
      Переїзд по Румунії  
      КПП ДУРАНКУЛАК  
      Балчик – Автовокзал 17:25
      Албена – при в’їзді на курорт 17:10
      Кранево – супермаркет «Аполон», вул. Калиакра 17:00
      Золоті Піски – зупинка Управління 16:30
      Св.Костянтин і Єлена – готель «Панорама» 16:25
      Варна – пл.Св.Марії, вул. «Христо Ботев», 1910 16:10
      Обзор – автовокзал 15:10
      Єленіте – вїзд на курорт 14:40
      Св.Влас – АЗС, готель «Джулія» 14:30
      Сонячний берег – готель «Кубань» 14:15
      Сонячний берег – 300м від автовокзалу (під трансфер з готелю) 14:00
      Несебр – готель «Феста Панорама» 13:35
      Равда – зупинка навпроти супермаркету LIDL 13:25
      Ахелой – АЗС “Лукойл” 13:15
      Помор’є – вул.Сольна, 86 13:00
    Наш автопарк має в розпорядженні комфортабельні автобуси EURO-3 – EURO-5, всі 14-метрові автобуси до 55 місць:
    • MERCEDES;
    • SETRA;
    • NEOPLAN.
    В автобусах:
    • клімат контроль;
    • free WiFi (на території Румунії та Болгарії);
    • подушки та пледи (на місцях комфорт класу);
    • аудіосистема з мікрофоном;
    • TV-DVD – система;
    • велике багажне відділення;
    • WC (emergency only);
    • холодильник;
    • аптечка.
    Фото автобуса Mercedes:
    bolgariya-avtobus-1
    bolgariya-avtobus-2
    bolgariya-avtobus-3
    bolgariya-avtobus-4
    bolgariya-avtobus-5
    bolgariya-avtobus-6

    Зупинки передбачені кожні 3-4 години. Автобуси супроводжують україномовні сертифіковані керівники групи.

    *Туроператор не несе відповідальності за погодні умови, затори на дорогах, черги на кордонах та якість дорожного покриття.

Автобусний чартер з Ужгорода

(через Ужгород)

Ужгород – Мукачево – Помор’є

60 €
Ціна для агентів:
50 €
  • Показати більше деталей
    • Діти до 2-х років на рейс не приймаються. Можливо добронювати місця комфорт класу* (2-4 ряд з подушками та пледами)* – 5 євро в одну сторону.
    Місяць Виїзд з України Виїзд з Болгарії
    Червень 2,6,9,13,16,20,23,27,30 3,7,10,14,17,21,24,28
    Липень 4,7,11,14,18,21,25,28 1,5,8,12,15,19,22,26,29
    Серпень 1,4,8,11,15,18,22,25,29 2,5,9,12,16,19,23,26,30
    Вересень 1,5,8. 2,6,9,13,16.
    Години відправлення з України Місто посадки/висадки пасажирів Години відправлення з Болгарії
    07:00* Львів – залізничний вокзал  
    07:45* Стрий – АЗС «ОККО» (біля моста на Івано-Франківськ)  
    11:00 Ужгород – АЗС “ОККО” (Дравців круг), вул. Гагаріна  
    11:30 Мукачево – АЗС «WOG», вул.Мукачевська, 129 (пост ГАЇ)  
      Переїзд по Румунії  
      Балчик – Автовокзал 14:45
      Албена – при в’їзді  на курорт 15:00
      Кранево – супермаркет «Аполон» 15:10
      Золоті Піски – зупинка “Управління” 15:40
      Св.Костянтин і Єлена – готель «Панорама» 16:00
      Варна – пл.Св.Марії, вул. «Христо Ботев», 1910 16:10
      Обзор – автовокзал 15:10
      Єленіте – в’їзд на курорт 14:40
      Св.Влас – АЗС, готель «Джулія» 14:30
      Сонячний берег – готель «Кубань» 14:15
      Сонячний берег – 300м від автовокзалу (під трансфер з готелю) 14:00
      Несебр – готель «Феста Панорама» 13:35
      Равда – зупинка навпроти супермаркету LIDL 13:25
      Ахелой – АЗС “Лукойл” 13:15
      Помор’є – вул.Сольна, 86 13:00
     
    *Рейс може виїжджати зі Львова або з Ужгорода (уточнюйе перед бронюванням)
     
    Наш автопарк має в розпорядженні комфортабельні автобуси EURO-3 – EURO-5, всі 14-метрові автобуси до 55 місць:
    • MERCEDES;
    • SETRA;
    • NEOPLAN.
    В автобусах:
    • клімат контроль;
    • free WiFi (на території Румунії та Болгарії);
    • подушки та пледи (на місцях комфорт класу);
    • аудіосистема з мікрофоном;
    • TV-DVD – система;
    • велике багажне відділення;
    • WC (emergency only);
    • холодильник;
    • аптечка.
    Фото автобуса Mercedes:
    bolgariya-avtobus-1
    bolgariya-avtobus-2
    bolgariya-avtobus-3
    bolgariya-avtobus-4
    bolgariya-avtobus-5
    bolgariya-avtobus-6

    Зупинки передбачені кожні 3-4 години. Автобуси супроводжують україномовні сертифіковані керівники групи.

    *Туроператор не несе відповідальності за погодні умови, затори на дорогах, черги на кордонах та якість дорожного покриття.

Автобусний чартер з Луцька

Луцьк – Рівне (Дубно) – Тернопіль – Чернівці – Помор’є

60 €
Ціна для агентів:
50 €
  • Показати більше деталей
    • Діти до 2-х років на рейс не приймаються. Можливо добронювати місця комфорт класу* (2-4 ряд з подушками та пледами)* – 5 євро в одну сторону.
     
    Місяць Виїзд з України Виїзд з Болгарії
    Червень 2,6,9,13,16,20,23,27,30 3,7,10,14,17,21,24,28
    Липень 4,7,11,14,18,21,25,28 1,5,8,12,15,19,22,26,29
    Серпень 1,4,8,11,15,18,22,25,29 2,5,9,12,16,19,23,26,30
    Вересень 1,5,8. 2,6,9,13,16.
    Години відправлення з України Місто посадки/висадки пасажирів Години відправлення з Болгарії
    06:00 Луцьк – залізничний вокзал (навпроти ВолиньТурист)  
    07:00 Рівне – Луцьке кільце (зупинка)  
    07:55 Дубно – АЗС «WOG»  
    09:30 Тернопіль – АЗС «ОККО» (Збаражське кільце)  
    10:30 Теребовля  
     11:15 Чортків – АЗС «ОККО»  
     13:00 Чернівці – вул.Хотинська, 10 (біля Епіцентру)  
      Переїзд по Румунії  
      КПП ДУРАНКУЛАК  
      Балчик – Автовокзал 17:25
      Албена – при в’їзді  на курорт 17:10
      Кранево – супермаркет «Аполон», вул.Калиакра 17:00
      Золоті Піски – зупинка “Управління” 16:30
      Св.Костянтин і Єлена – готель «Панорама» 16:25
      Варна – пл.Св.Марії, вул. Христо Ботев, 1910 16:10
      Обзор – автовокзал 15:10
      Єленіте – в’їзд на курорт 14:40
      Св.Влас – АЗС, готель «Джулія» 14:30
      Сонячний берег – готель «Кубань» 14:15
      Сонячний берег – 300м від автовокзалу (під трансфер з готелю) 14:00
      Несебр – готель «Феста Панорама» 13:35
      Равда – зупинка навпроти супермаркету LIDL 13:25
      Ахелой – АЗС “Лукойл” 13:15
      Помор’є – вул.Сольна, 86 13:00
    Наш автопарк має в розпорядженні комфортабельні автобуси EURO-3 – EURO-5, всі 14-метрові автобуси до 55 місць:
    • MERCEDES;
    • SETRA;
    • NEOPLAN.
    В автобусах:
    • клімат контроль;
    • free WiFi (на території Румунії та Болгарії);
    • подушки та пледи (на місцях комфорт класу);
    • аудіосистема з мікрофоном;
    • TV-DVD – система;
    • велике багажне відділення;
    • WC (emergency only);
    • холодильник;
    • аптечка.
    Фото автобуса Mercedes:
    bolgariya-avtobus-1
    bolgariya-avtobus-2
    bolgariya-avtobus-3
    bolgariya-avtobus-4
    bolgariya-avtobus-5
    bolgariya-avtobus-6

    Зупинки передбачені кожні 3-4 години. Автобуси супроводжують україномовні сертифіковані керівники групи.

    *Туроператор не несе відповідальності за погодні умови, затори на дорогах, черги на кордонах та якість дорожного покриття.